Blijf op de hoogte

Equity investments

Risicokapitaal op maat van uw onderneming.

Met een langetermijnhorizon.

Financiering, maar ook knowhow en expertise!

Jorrit Heidbuchel en Tomas Keppens van speedpedelecproducent Ellio

Kenmerken

Aandeelhouderschap

Altijd minderheidsaandeelhouder, met een uitgebreid netwerk van co-investeerders

Tickets

Tot 20 miljoen euro

Focus

Alle sectoren met innovatieve technologieën en businessmodellen, met een ervaren managementteam en sterk business plan

Sweepatic Equity Investments

De digitale complexiteit is de afgelopen jaren bij veel bedrijven sterk toegenomen, terwijl de cyberbeveiliging achterop hinkt.

Stijn Vande Casteele, CEO Sweepatic

Investeringsproces

Eerste contact

Bij PMV leren wij u graag kennen in een persoonlijk face2face gesprek. We gaan high level in op uw bedrijf en het business model. Wij zorgen voor snelle en duidelijke feedback.

Analyse

Onze ervaren investeringsmanagers bekijken uw businessplannen grondig met als doel uw bedrijf tot in detail te leren kennen en challengen uw plannen.

Term Sheet

In de Term Sheet leggen wij de contouren van een mogelijke investering vast. Deze term sheet is het resultaat van onze gedetailleerde analyse en de behoeften van het bedrijf. De Term Sheet vormt de basis van verdere onderhandelingen en onze investering in uw bedrijf.

Investeringscomité

Na verschillende interacties leggen wij de investeringscase voor aan een ervaren investeringscomité dat bestaat uit professionals van binnen en buiten PMV.

Due Diligence

Naast onze eigen werkzaamheden schakelen wij ook een aantal externe partijen in voor een financiële en juridische Due Diligence. Indien nodig wordt die ook aangevuld met een technische en commerciële Due Diligence.

Closing

Na een positieve beslissing van het investeringscomité, bevredigende Due Diligence en succesvolle onderhandelingen over de investeringscondities staan alle lichten op groen voor een investering in uw bedrijf. Dit is het startschot voor een partnership dat uw ambities helpt realiseren.

 

Team Equity Investments

Roald Borré Groepsmanager Risicokapitaal roald.borre@pmv.eu +32 (0) 2 274 63 71
Marie Delbeke Hoofd Equity Investments marie.delbeke@pmv.eu +32 (0)2 274 63 77
Lieven De Jonge Businessmanager Scale-ups & Industrials lieven.dejonge@pmv.eu +32 (0)2 274 63 73
Vincent Hebbelynck Business manager ICT vincent.hebbelynck@pmv.eu +32 (0)2 274 63 37
Johan Keppens Principal investeringsmanager Johan.Keppens@pmv.eu
Dany Vandevelde Principal investeringsmanager Dany.Vandevelde@pmv.eu +32 (0)2 274 63 85
Mark Hillewaere Principal investeringsmanager Mark.Hillewaere@pmv.eu +32 (0)2 274 64 43
Evy Bruyland Senior investeringsmanager evy.bruyland@pmv.eu
Els Lamberts Senior investeringsmanager Els.Lamberts@pmv.eu
Robin Mees Investeringsmanager robin.mees@pmv.eu
Emile Symons Investeringsmanager emile.symons@pmv.eu
Michaël Raes Investeringsmanager michael.raes@pmv.eu
Florian Vanderveken Financieel analist Florian.Vanderveken@pmv.eu
Quinten Depré Financieel analist quinten.depre@pmv.eu
Sanne Vergaelen Business flow coordinator sanne.vergaelen@pmv.eu
Débra Wellekens Managementassistente debra.wellekens@pmv.eu
Annelies Sarens Managementassistente annelies.sarens@pmv.eu