Nieuwsbrief
Alain Falagiarda Kredietanalist alain.falagiarda@pmv.eu
Alain Pire Senior investeringsmanager alain.pire@pmv.eu
Alain Van Hoorebeke Dossierbeheerder alain.vanhoorebeke@pmv.eu
Alex De Ridder Accountmanager Alex.DeRidder@pmv.eu +32 (0)2 274 63 36
Amber De Brabander Bedrijfsjurist Amber.DeBrabander@pmv.eu
Anja Mackelberg Kredietanalist anja.mackelberg@pmv.eu
Ann Van De Broeck Dossierbeheerder ann.vandebroeck@pmv.eu
Annelies Sarens Managementassistente annelies.sarens@pmv.eu
Annick Lambrecht Managementsassistente annick.lambrecht@pmv.eu
Anthony Van Aerdebrugge HR Manager sollicitatie@pmv.eu +32 (0) 2 229 52 30
Bart De Taeye Investeringsmanager bart.detaeye@pmv.eu
Benjamin Vancranenbroeck Dossierbeheerder benjamin.vancranenbroeck@pmv.eu
Bertrand Van Regemortel Senior Investeringsmanager bertrand.vanregemortel@pmv.eu
Brecht Verhaegen Senior investeringsmanager brecht.verhaegen@pmv.eu
Carine Carlier Dossierbeheerder carine.carlier@pmv.eu
Carine Smolders Bestuurder
Carolien D’Hauwers Senior investeringsmanager carolien.dhauwers@pmv.eu
Caroline Daskalidès Bedrijfsjurist caroline.daskalides@pmv.eu
Catherine Geurden Verantwoordelijke leningen en contractenbeheer Catherine.Geurden@pmv.eu
Chiela Moens Investeringsmanager chiela.moens@pmv.eu
Christ’ll Mattens Dossierbeheerder christll.mattens@pmv.eu
Christel De Goeyse Adviseur Standaardwaarborgen christel.degoeyse@pmv.eu
Christel Michiels Communicatiemanager christel.michiels@pmv.eu 02 274 63 54
Christiaan Beyaert Boekhouder Christiaan.Beyaert@pmv.eu
Christophe Behiels Investeringsanalist christophe.behiels@pmv.eu
Christophe Ost IT Project Manager Christophe.Ost@pmv.eu
Corrado Giagnacovo Auditor corrado.giagnacovo@pmv.eu
Danny Van Wilder System engineer Danny.VanWilder@pmv.eu
Dany Vandevelde Principal investeringsmanager Dany.Vandevelde@pmv.eu +32 (0)2 274 63 85
Davy De Nutte Dossierbeheerder davy.denutte@pmv.eu
Débra Wellekens Managementassistente debra.wellekens@pmv.eu
Dieter Blondeel Senior investeringsmanager dieter.blondeel@pmv.eu +32 (0)2 274 63 61
Elke Meert Managementassistente elke.meert@pmv.eu
Elke Van de Walle Groepsmanager Juridische Zaken elke.vandewalle@pmv.eu +32 (0)2 274 63 16
Ellen De Greve Kredietanalist ellen.degreve@pmv.eu
Els Debulpaep Managementassistente els.debulpaep@pmv.eu
Els Lamberts Senior investeringsmanager Els.Lamberts@pmv.eu
Elsie Van Nyverseel Boekhoudster Elsie.VanNyverseel@pmv.eu
Emile Symons Investeringsmanager emile.symons@pmv.eu
Emmanuel Damman Hoofd Bedrijfsleningen Emmanuel.Damman@pmv.eu +32 (0)2 274 63 33
Eric Ramaekers Dossierbeheerder eric.ramaekers@pmv.eu
Eric Van Cauwenbergh PMV Fund Management eric.vancauwenbergh@pmv.eu
Erwin Vrijens Hoofd Vastgoed Erwin.Vrijens@pmv.eu +32 (0)2 274 64 55
Evelyne van Wijk Bedrijfsjurist evelyne.vanwijk@pmv.eu
Evy Bruyland Senior investeringsmanager evy.bruyland@pmv.eu
Fanny Lietaer Managementassistente fanny.lietaer@pmv.eu
Feya Smets Investeringsmanager feya.smets@pmv.eu
Filip Clarisse Communicatiemanager filip.clarisse@pmv.eu
Filip Goossens Principal investeringsmanager filip.goossens@pmv.eu
Filip Lacquet Groepsmanager Bedrijfsfinanciering Filip.Lacquet@pmv.eu +32 (0)2 274 63 40
Florian Vanderveken Financieel analist Florian.Vanderveken@pmv.eu
Frank Kindt Hoofd Communicatie Frank.Kindt@pmv.eu +32 (0)472 42 07 90
Frédéric Meire Hoofd Gigarant frederic.meire@pmv.eu +32 (0)2 274 63 07
Geert Diericx Groepsmanager Finance geert.diericx@pmv.eu +32 (0)2 229 52 30
Geert Glorieux Facility medewerker geert.glorieux@pmv.eu
Geert Jacobs Hoofd Transport & Digitaal geert.jacobs@pmv.eu +32 (0) 2 274 63 92
Geert Jacobs PMV Fund Management geert.jacobs@pmv.eu
Geert Mertens SPV manager Geert.Mertens@pmv.eu
Geert Ost Paralegal Geert.Ost@pmv.eu
Gert Bergen Bestuurder
Godfried Ampe Bedrijfsjurist godfried.ampe@pmv.eu +32 (0)2 274 64 63
Gregory Denturck BI manager Gregory.Denturck@pmv.eu
Greta Leeten Auditor greta.leeten@pmv.eu
Hayal Karahisarli Medewerker bankzaken & boekhouder Hayal.Karahisarli@pmv.eu
Hilde Van Nieuwenhuyzen Management assistente hilde.vannieuwenhuyzen@pmv.eu
Isaak Boone Kredietanalist isaak.boone@pmv.eu +32 (0)2 274 63 93
Isabelle De Wit Hoofd Standaardleningen Front Office PMV-Standaardleningen@pmv.eu +32 (0)2 274 63 65
Issandra Tursini Business flow coördinator issandra.tursini@pmv.eu
Jan Lebon Auditor jan.lebon@pmv.eu
Jan Marien Bedrijfsjurist jan.marien@pmv.eu
Jan Verbelen Auditor jan.verbelen@pmv.eu
Jens Maes Dossierbeheerder jens.maes@pmv.eu
Jeroen De Wever Investeringsmanager jeroen.dewever@pmv.eu
Jeroen Overmeer Bestuurder
Jessica Bouillon Procesverantwoordelijke Jessica.Bouillon@pmv.eu
Joachim Exter Fund administrator joachim.exter@pmv.eu
Joeri Covers Facility manager Joeri.Covers@pmv.eu
Johan Keppens Principal investeringsmanager Johan.Keppens@pmv.eu
Johan Laes Dossierbeheerder johan.laes@pmv.eu
Johan Reynaert EU Laison officer Johan.Reynaert@pmv.eu
Julia Vandenweghe Dossierbeheerder julia.vandenweghe@pmv.eu
Karien Husson Senior investeringsmanager karien.husson@pmv.eu
Karin Vervloet Assistente algemeen manager karin.vervloet@pmv.eu +32 (0) 2 274 63 05
Karine Moykens Bestuurder
Karolien Phlips Bedrijfsjurist Karolien.Phlips@pmv.eu
Kelly Niesing Managementassistente kelly.niesing@pmv.eu
Kenneth Wils Hoofd Life Sciences & Care kenneth.wils@pmv.eu +32 (0)2 274 63 83
Kjell Verley Kredietanalist kjell.verley@pmv.eu +32 (0)2 274 64 21
Koen De Pelsemaeker Program manager koen.depelsemaeker@pmv.eu
Koen Heindryckx Senior Investeringsmanager koen.heindryckx@pmv.eu
Koen Kennis Voorzitter
Kristel Raes Supervisor kredietanalist kristel.raes@pmv.eu
Lennert Thomas Investeringsmanager lennert.thomas@pmv.eu
Liesbet De Koster Dossierbeheerder liesbet.dekoster@pmv.eu
Lieven De Jonge Businessmanager Scale-ups & Industrials lieven.dejonge@pmv.eu +32 (0)2 274 63 73
Luc Dumarey Kredietanalist luc.dumarey@pmv.eu
Luc Gijsens Bestuurder
Luc Van Rooijen Fondsmanager luc.vanrooijen@pmv.eu +32 (0)2 274 64 33
Luc Van Rooijen PMV Fund Management - Fondsmanager luc.vanrooijen@pmv.eu
Maarten Bettens Senior investeringsmanager Maarten.Bettens@pmv.eu
Marc De Jonge Dossierbeheerder marc.dejonge@pmv.eu
Marc Neirinckx Senior Investeringsmanager Marc.Neirinckx@pmv.eu
Marie Delbeke Hoofd Equity Investments marie.delbeke@pmv.eu +32 (0)2 274 63 77
Martine Mertens Dossierbeheerder winwinlening@pmv.eu +32 (0)2 229 52 77
Martine Mertens (Vriendenaandeel) Dossierbeheerder vriendenaandeel@pmv.eu +32 (0)2 229 52 77
Matthias Desimpelaere Bedrijfsjurist Matthias.Desimpelaere@pmv.eu
Matthias Grumieaux Investeringsmanager matthias.Grumieaux@pmv.eu
Max Souvereyns Financieel analist max.souvereyns@pmv.eu
Michaël Raes Investeringsmanager michael.raes@pmv.eu
Michel Casselman Algemeen manager michel.casselman@pmv.eu
Nathalie Sierens Principal investeringsmanager Nathalie.Sierens@pmv.eu
Nathalie Van Bruaene Investeringsmanager nathalie.vanbruaene@pmv.eu
Nick Wouters Dossierbeheerder nick.wouters@pmv.eu
Peter Cauwels Senior Investeringsmanager peter.cauwels@pmv.eu
Peter Doms Compliance manager peter.doms@pmv.eu
Peter Sleeckx Hoofd Standaardwaarborgen peter.sleeckx@pmv.eu +32 (0)2 274 63 51
Peter Verhaeghe Bestuurder
Petra Geerdens Hoofd Standaardleningen Back Office & Dienstverlening petra.geerdens@pmv.eu +32 (0)2 274 64 14
Pieter Ceusters Investeringsmanager pieter.ceusters@pmv.eu
Pieter Hensen Investeringsmanager pieter.hensen@pmv.eu
Pieter Sablon Business manager Infrastructuur pieter.sablon@pmv.eu
Pieter-Jan D’Haese Financieel analist pieterjan.dhaese@pmv.eu
Quinten Depré Financieel analist quinten.depre@pmv.eu
Raf Suys Bestuurder
Renate Verhoeven Manager Standaardwaarborgen helpdesk.pmv-standaardwaarborgen@pmv.eu ++32 (0)2 229 52 77
Renaud Kayaert Auditor renaud.kayaert@pmv.eu
René Van Aalst Dossierbeheerder rene.vanaalst@pmv.eu +32 (0)2 274 63 19
Roald Borré Groepsmanager Risicokapitaal roald.borre@pmv.eu +32 (0) 2 274 63 71
Robin Mees Investeringsmanager robin.mees@pmv.eu
Ronny Leloup Interne auditor ronny.leloup@pmv.eu
Ruben Clerebaut Investeringsanalist ruben.clerebaut@pmv.eu
Ruth Van Walle Bedrijfsjurist ruth.vanwalle@pmv.eu
Sanne Vergaelen Business flow coordinator sanne.vergaelen@pmv.eu
Sara Vanneste Investeringsmanager sara.vanneste@pmv.eu
Sebastien Tobback Investeringsmanager sebastien.tobback@pmv.eu
Sophie Manigart Bestuurder
Stéphanie Seghers Investeringsmanager stephanie.seghers@pmv.eu
Steven Adons Principal Investment Manager steven.adons@pmv.eu
Steven De Schepper Senior investeringsmanager steven.deschepper@pmv.eu
Steven Lassat Fondsmanager steven.lassat@pmv.eu +32 (0)2 274 63 31
Thomas Beke Investeringsmanager thomas.beke@pmv.eu
Thomas Marrecau Financieel analist thomas.marrecau@pmv.eu +32 (0)2 274 63 39
Thomas Rossaert Investeringsmanager thomas.rossaert@pmv.eu
Thomas Ykman Investeringsmanager thomas.ykman@pmv.eu
Tiffany Van Beneden Managementassistente tiffany.vanbeneden@pmv.eu
Tim Electeur Investeringsmanager tim.electeur@pmv.eu
Tim Lievens Senior investeringsmanager Tim.Lievens@pmv.eu
Tim Moonens ICT Manager Tim.Moonens@pmv.eu
Tim Neven Financieel analist tim.neven@pmv.eu
Timothy Look Support medewerker timothy.look@pmv.eu
Tine Bekaert Senior investeringsmanager tine.bekaert@pmv.eu
Tine Vandenbussche Groepsmanager Organisatie & Ontwikkeling Tine.Vandenbussche@pmv.eu +32 (0)2 274 64 62
Tom Biesemans Investeringsmanager tom.biesemans@pmv.eu
Tom De Bosschere Senior investeringsmanager Tom.DeBosschere@pmv.eu +32 (0)2 274 64 37
Tom De Keersmaecker Kredietanalist pmv-standaardleningen@pmv.eu
Tom Leemans Verantwoordelijke boekhouding Tom.Leemans@pmv.eu +32 (0)227 74 63 26
Tom Mortier Hoofd van Energietransitie Tom.Mortier@pmv.eu +32 (0)2 274 64 48
Tom Mortier PMV Fund Management Tom.Mortier@pmv.eu
Tom Pittevils Boekhouder Tom.Pittevils@pmv.eu
Veerle Gysemberg HR Officer sollicitatie@pmv.eu
Vincent Hebbelynck Business manager ICT vincent.hebbelynck@pmv.eu +32 (0)2 274 63 37
Ward Stynen Investeringsmanager ward.stynen@pmv.eu
Werner Decrem Groepsmanager Infrastructuur en Vastgoed Werner.Decrem@pmv.eu +32 (0)2 274 64 39
Werner Decrem PMV Fund Management Werner.Decrem@pmv.eu
Werner Elpers Senior kredietanalist werner.elpers@pmv.eu
William Olyslager Financieel analist william.olyslager@pmv.eu
Wim D’Hoe Dossierbeheerder wim.dhoe@pmv.eu +32 (0)2 274 64 23
Wouter Winnen Hoofd Fondsinvesteringen Wouter.Winnen@pmv.eu +32 (0)2 274 63 59
Yves Slachmuylders Senior investeringsmanager yves.slachmuylders@pmv.eu