nl
Nieuwsbrief

Life sciences & care

Binnen PMV zijn wij het expertisecentrum in Life Sciences & Care

Wij investeren in bedrijven met een solide businessplan, die een duidelijke unmet need aanpakken en een sterk concurrentievoordeel hebben.

Wij verbinden innovatieve wetenschap en technologie met uitmuntende teams, met als doel zowel financieel rendement als maatschappelijke impact te realiseren.

Door beroep te doen op ons gespecialiseerd team en ons breed netwerk van experts, bouwen we aan toonaangevende duurzame bedrijven die een belangrijke rol kunnen spelen, zowel in ons lokaal ecosysteem als wereldwijd.

Confo Therapeutics

Kenmerken

Focus

Baanbrekende innovaties, die schaalbare oplossingen bieden met een duidelijke ambitie om het lokale ecosysteem te versterken

Aanpak

Evergreen investeerder met hands-on mentaliteit
Instap: van zaaironde/early stage tot groei/IPO
Tickets: tot 25 miljoen euro over de levensduur van een onderneming

Doelgroepen

Therapeutica, agrobiotech, digital health, medische technologieën

CEO-FlamingoTherapeutics-VanRooijen

“De fusie van Flamingo met Dynacure is van groot strategisch belang voor beide bedrijven. Kennis, synergie en teams worden gebundeld in één sterke organisatie, die een enorme impact zal hebben op de ontwikkeling van kankermedicatie en RNA therapeutische expertise. Dat PMV gelooft in onze ambitie om de volgende jaren baanbrekend werk op dit terrein te verrichten, geeft ons het vertrouwen om onze plannen verder uit te werken in het belang van iedereen maar vooral in dat van de medische wereld en de kankerpatiënt.”

Stephane van Rooijen, CEO Flamingo Therapeutics

Team Life Sciences & Care

Kenneth Wils Hoofd Life Sciences & Care kenneth.wils@pmv.eu +32 (0)2 274 63 83
Aline Van Acker Investeringsmanager aline.vanacker@pmv.eu
Bart De Taeye Senior Investeringsmanager bart.detaeye@pmv.eu
KNI
Kelly Niesing Managementassistente kelly.niesing@pmv.eu
Kiana Buttiens Investeringsanalist kiana.buttiens@pmv.eu
Max Souvereyns Financieel analist max.souvereyns@pmv.eu
Nathalie Van Bruaene Investeringsmanager nathalie.vanbruaene@pmv.eu
Thomas Beke Investeringsmanager thomas.beke@pmv.eu
Thomas Marrecau
Thomas Marrecau Financieel analist thomas.marrecau@pmv.eu +32 (0)2 274 63 39
Tine Bekaert Senior investeringsmanager tine.bekaert@pmv.eu
Tobias Wilms Investeringsmanager tobias.wilms@pmv.eu