nl
Nieuwsbrief

Life sciences & care

Binnen PMV zijn wij het expertisecentrum in Life Sciences & Care

Wij investeren in bedrijven met een solide businessplan, die een duidelijke unmet need aanpakken en een sterk concurrentievoordeel hebben.

Wij verbinden innovatieve wetenschap en technologie met uitmuntende teams, met als doel zowel financieel rendement als maatschappelijke impact te realiseren.

Door beroep te doen op ons gespecialiseerd team en ons breed netwerk van experts, bouwen we aan toonaangevende duurzame bedrijven die een belangrijke rol kunnen spelen, zowel in ons lokaal ecosysteem als wereldwijd.

Confo Therapeutics

Kenmerken

Focus

Baanbrekende innovaties, die schaalbare oplossingen bieden met een duidelijke ambitie om het lokale ecosysteem te versterken

Aanpak

Evergreen investeerder met hands-on mentaliteit
Instap: van zaaironde/early stage tot groei/IPO
Tickets: tot 25 miljoen euro over de levensduur van een onderneming

Doelgroepen

Therapeutica, agrobiotech, digital health, medische technologie├źn

"In 2008 konden we al rekenen op de steun van PMV bij de opstart van Okapi Sciences. Na een succesvolle exit in 2014, werd PMV ook partner van onze nieuwe onderneming ViroVet. Met PMV als een van de belangrijkste investeerders, kunnen we nu werk maken van de uitbouw van ons bedrijf".

ERWIN BLOMSMA, CEO VIROVET

Team Life Sciences & Care

Kenneth Wils Hoofd Life Sciences & Care kenneth.wils@pmv.eu +32 (0)2 274 63 83
Bart De Taeye Investeringsmanager bart.detaeye@pmv.eu
Filip Goossens Principal investeringsmanager filip.goossens@pmv.eu
Kelly Niesing Managementassistente kelly.niesing@pmv.eu
Max Souvereyns Financieel analist max.souvereyns@pmv.eu
Nathalie Van Bruaene Investeringsmanager nathalie.vanbruaene@pmv.eu
St├ęphanie Seghers Investeringsmanager stephanie.seghers@pmv.eu
Thomas Beke Investeringsmanager thomas.beke@pmv.eu
Thomas Marrecau
Thomas Marrecau Financieel analist thomas.marrecau@pmv.eu +32 (0)2 274 63 39
Tine Bekaert Senior investeringsmanager tine.bekaert@pmv.eu