Blijf op de hoogte

Life sciences & care

Binnen PMV zijn wij het expertisecentrum in Life Sciences & Care

Wij investeren in bedrijven met een solide businessplan, die een duidelijke unmet need aanpakken en een sterk concurrentievoordeel hebben.

Wij verbinden innovatieve wetenschap en technologie met uitmuntende teams, met als doel zowel financieel rendement als maatschappelijke impact te realiseren.

Door beroep te doen op ons gespecialiseerd team en ons breed netwerk van experts, bouwen we aan toonaangevende duurzame bedrijven die een belangrijke rol kunnen spelen, zowel in ons lokaal ecosysteem als wereldwijd.

Confo Therapeutics

Kenmerken

Focus

Baanbrekende innovaties, die schaalbare oplossingen bieden met een duidelijke ambitie om het lokale ecosysteem te versterken

Aanpak

Evergreen investeerder met hands-on mentaliteit
Instap: van zaaironde/early stage tot groei/IPO
Tickets: tot 25 miljoen euro over de levensduur van een onderneming

Doelgroepen

Therapeutica, agrobiotech, digital health, medische technologieën

Matthieu De Beule, CEO van FEops

Met het nieuwe kapitaal konden we onze commerciële activiteiten uitbreiden en sneller inspelen op de grote opportuniteiten in de markt.

MATTHIEU DE BEULE, CEO EN MEDEOPRICHTER VAN FEOPS

Team Life Sciences & Care

Kenneth Wils Hoofd Life Sciences & Care kenneth.wils@pmv.eu +32 (0)2 274 63 83
Thomas Beke Investeringsmanager thomas.beke@pmv.eu
Tine Bekaert Senior investeringsmanager tine.bekaert@pmv.eu
Bart De Taeye Investeringsmanager bart.detaeye@pmv.eu
Filip Goossens Principal investeringsmanager filip.goossens@pmv.eu
Stéphanie Seghers Investeringsmanager stephanie.seghers@pmv.eu
Nathalie Van Bruaene Investeringsmanager nathalie.vanbruaene@pmv.eu
Kelly Niesing Managementassistente kelly.niesing@pmv.eu