Blijf op de hoogte

Gigarant

Via Gigarant NV, een Special Purpose Vehicle van de Vlaamse overheid, verstrekt Vlaanderen marktconforme waarborgen vanaf anderhalf miljoen euro voor de kredietverlening aan ondernemingen. Hiervoor is een waarborgbudget van 3 miljard euro door de Vlaamse Regering vrijgemaakt. Onder bepaalde omstandigheden kan, naast het verlenen van de waarborg, ook worden geïnvesteerd in de onderliggende ondernemingen.

beMatrix Gigarant
Stefaan Decroos - beMatrix

Dankzij een tussenkomst van Gigarant kon beMatrix bijkomende financiering bij de bank losweken.

Stefaan Decroos - CEO beMatrix

Gigarant-team

Filip Lacquet Groepsmanager Bedrijfsfinanciering Filip.Lacquet@pmv.eu +32 (0)2 274 63 40
Frédéric Meire Hoofd Gigarant frederic.meire@pmv.eu +32 (0)2 274 63 07
Tim Lievens Senior investeringsmanager Tim.Lievens@pmv.eu
Alain Pire Senior investeringsmanager alain.pire@pmv.eu
Yves Slachmuylders Senior investeringsmanager yves.slachmuylders@pmv.eu
Tom Biesemans Investeringsmanager tom.biesemans@pmv.eu
Carolien D’Hauwers Senior investeringsmanager carolien.dhauwers@pmv.eu
Fanny Lietaer Managementassistente fanny.lietaer@pmv.eu
Annick Lambrecht Managementsassistente annick.lambrecht@pmv.eu
Issandra Tursini Business flow coördinator issandra.tursini@pmv.eu
Ward Stynen Investeringsmanager ward.stynen@pmv.eu

Neem contact met ons op

We raden financiële instellingen en ondernemingen aan om eerst te overleggen met het team van Gigarant vooraleer een aanvraag in te dienen.

Op die manier bent u zeker goed geïnformeerd over het waarborgmechanisme en kunt u de aanvraag zo optimaal mogelijk opstellen.

Voor meer informatie kunt u terecht bij gigarant@pmv.eu of op het nummer 02 229 52 30.