Blijf op de hoogte

PMV-bedrijfsleningen

PMV biedt via verschillende types bedrijfsleningen financieringsoplossingen op maat voor kmo's en grote ondernemingen. Zij bedragen minimum 700.000 euro.

Er is geen absoluut maximumbedrag, maar financieringen vanuit PMV van meer dan 20.000.000 euro zijn uitzonderlijk. Voor grotere bedragen gaat PMV dan ook meestal actief op zoek naar cofinanciers op de private en institutionele markt.

De PMV-bedrijfsleningen onderscheiden zich van klassieke bankfinanciering door grote flexibiliteit en een lange looptijd. Daarnaast zijn sommige bedrijfsleningen van PMV omwille van hun achtergesteld karakter ook bedoeld als bijkomende buffer om het eigen vermogen van ondernemingen te versterken. In die zin verschillen ze op veel vlakken van een traditionele bancaire lening.

Mezzaninelening Make it fly

Kenmerken

Contacteer het team Bedrijfsleningen

Filip Lacquet Groepsmanager Bedrijfsfinanciering Filip.Lacquet@pmv.eu +32 (0)2 274 63 40
Emmanuel Damman Hoofd Bedrijfsleningen Emmanuel.Damman@pmv.eu +32 (0)2 274 63 33
Tim Lievens Senior investeringsmanager Tim.Lievens@pmv.eu
Nathalie Sierens Principal investeringsmanager Nathalie.Sierens@pmv.eu
Dieter Blondeel Senior investeringsmanager dieter.blondeel@pmv.eu +32 (0)2 274 63 61
Karien Husson Senior investeringsmanager karien.husson@pmv.eu
Brecht Verhaegen Senior investeringsmanager brecht.verhaegen@pmv.eu
William Olyslager Financieel analist william.olyslager@pmv.eu
Issandra Tursini Business flow coördinator issandra.tursini@pmv.eu
Fanny Lietaer Managementassistente fanny.lietaer@pmv.eu
Annick Lambrecht Managementsassistente annick.lambrecht@pmv.eu

Een andere oplossing nodig voor uw financiering?

Bekijk het volledige aanbod