nl
Nieuwsbrief
PMV voor

Vastgoedprojecten

PMV adviseert, begeleidt en financiert duurzame gebiedsontwikkeling en vastgoedprojecten die maatschappelijk relevant zijn of historisch belangrijk.

Contacteer een expert

Marc Neirinckx Senior Investeringsmanager Marc.Neirinckx@pmv.eu

Maatschappelijk vastgoed, erfgoed en gebiedsontwikkeling met maatschappelijke meerwaarde

Zoals elke kapitaalverschaffer investeert PMV om financiële meerwaarde te creëren. Maar PMV wil daarbij ook maatschappelijke meerwaarde opbouwen en zo bijdragen aan de welvaart in Vlaanderen. We werken daarbij in consortium met alle kapitaalverschaffers in Vlaanderen en beschikken zo over een ruim netwerk en expertise.

Een goed onderbouwd businessplan en sterk managementteam met een duidelijk visie, en een positieve impact van uw bedrijf op de Vlaamse economie, zijn belangrijke criteria voor elke investeringsbeslissing. Wij bekijken graag samen uw financieringsnoden.

Neem contact op met het team

Erwin Vrijens Hoofd Vastgoed Erwin.Vrijens@pmv.eu +32 (0)2 274 64 55
Beatrijs Poissonnier
Beatrijs Poissonnier Investeringsmanager beatrijs.poissonnier@pmv.eu
Bertrand Van Regemortel Business Manager bertrand.vanregemortel@pmv.eu
Chiela Moens Investeringsmanager chiela.moens@pmv.eu
Feya Smets Investeringsmanager feya.smets@pmv.eu
Jessica Bouillon Procesverantwoordelijke Jessica.Bouillon@pmv.eu
Maarten Bettens Senior investeringsmanager Maarten.Bettens@pmv.eu
Marc Neirinckx Senior Investeringsmanager Marc.Neirinckx@pmv.eu
Sara Vanneste Investeringsmanager sara.vanneste@pmv.eu
Steven Adons Principal Investment Manager steven.adons@pmv.eu
Tiffany Van Beneden Managementassistente tiffany.vanbeneden@pmv.eu
Werner Decrem PMV Fund Management Werner.Decrem@pmvfundmanagement.eu

Ook interessant