nl
Nieuwsbrief
PMV voor

Vastgoedprojecten

PMV adviseert, begeleidt en financiert duurzame gebiedsontwikkeling en vastgoedprojecten die maatschappelijk relevant zijn of historisch belangrijk.

Contacteer een expert

Tim Electeur Investeringsmanager tim.electeur@pmv.eu

Maatschappelijk vastgoed, erfgoed en gebiedsontwikkeling met maatschappelijke meerwaarde

Zoals elke kapitaalverschaffer investeert PMV om financiƫle meerwaarde te creƫren. Maar PMV wil daarbij ook maatschappelijke meerwaarde opbouwen en zo bijdragen aan de welvaart in Vlaanderen. We werken daarbij in consortium met alle kapitaalverschaffers in Vlaanderen en beschikken zo over een ruim netwerk en expertise.

Een goed onderbouwd businessplan en sterk managementteam met een duidelijk visie, en een positieve impact van uw bedrijf op de Vlaamse economie, zijn belangrijke criteria voor elke investeringsbeslissing. Wij bekijken graag samen uw financieringsnoden.

Neem contact op met het team

Tim Electeur Investeringsmanager tim.electeur@pmv.eu
Sara Vanneste Investeringsmanager sara.vanneste@pmv.eu
Chiela Moens Investeringsmanager chiela.moens@pmv.eu
Feya Smets Investeringsmanager feya.smets@pmv.eu
Jessica Bouillon Procesverantwoordelijke Jessica.Bouillon@pmv.eu
Tiffany Van Beneden Managementassistente tiffany.vanbeneden@pmv.eu
Marc Neirinckx Senior Investeringsmanager Marc.Neirinckx@pmv.eu
Maarten Bettens Senior investeringsmanager Maarten.Bettens@pmv.eu
Steven Adons Principal Investment Manager steven.adons@pmv.eu
Erwin Vrijens Hoofd Vastgoed Erwin.Vrijens@pmv.eu +32 (0)2 274 64 55
Bertrand Van Regemortel Senior Investeringsmanager bertrand.vanregemortel@pmv.eu
Werner Decrem PMV Fund Management Werner.Decrem@pmv.eu

Ook interessant